Kalite odaklı üretim, ATC-Mateks için değişmez bir gelenektir. Çok geniş bir coğrafyada kullanılan ürünlerimizin, kalite seviyesini devamlı kılmak için, işgücü ve imalat sistemlerimizi sürekli olarak iyileştirmekteyiz. Ürünlerimize duyulan koşulsuz güveni, üretim takımımız tarafından uygulanan titiz kalite kontrol sistemlerine borçluyuz; biliyoruz ki kalitenin maliyeti, bize kazandırdıklarıyla kıyaslandığında aslında önemsizdir.

ATC-Mateks tarafından üretilmiş bütün ürünler OEM standartlarına göre sıkı bir kontrolden geçer; ölçüsel / mekanik özellik incelemelerinin yanı sıra montajlı parçalar ayrıca performans testlerine de tabi tutulur. ATC-Mateks olarak iyi tasarlanmış operasyonlarımıza ve bunların sonucu olan ürünlerimize çok güveniyoruz. Bu güveni müşterilerimizin de hissetmesi bizim için çok önemli, işte bu yüzden ATC-Mateks markası altındaki bütün ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz.

Kalite odaklı organizasyon yapısına ek olarak operasyonlarını her zaman daha da iyileştirmeyi hedefleyen firmamız, dünyanın en tanınır ve saygı gören sertifikasyon kuruluşu BUREAU VERITAS tarafından düzenlenmiş ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Belgesine sahiptir. Ayrıca ATC-Mateks ‘in sahip olduğu ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Belgesi UKAS (United Kingdom Accreditation Service) kuruluşu tarafından akreditedir.

Bureau Veritas tarafından düzenlenmiş ATC-Mateks ‘e ait ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Belgesini görmek için lütfen tıklayınız.